Bohaterowie .


Ola Wasley - 17 lat , mieszka w Warszawie , lecz musi się przeprowadzić do Londynu , ponieważ jej tato tam pracuję  . Mimo tego , że jest ładna , nie jest zbyt lubiana poprzez swoje zachowanie . Szuka osoby , która ją zaakceptuje taką jaka jest , jest zamknięta w sobie , ale także bardzo wrażliwa . Łatwo ją zranić .   Jej przyjaciółką stanie się Maggie . 


 One Direction – brytyjsko-irlandzki boysband. W jego skład wchodzą Liam Payne ( 20 lat ), Harry Styles (19 lat), Louis Tomlinson ( 22 lat ), Zayn Malik ( 20 lat )  i Niall Horan ( 20 lat ). W VII brytyjskiej edycji programu X Factor zajęli trzecie miejsce. Zabawni , mili i otarci na nowe znajomości . Mieszkają w Londynie .

Nathalie Morgan - 17 lat , mieszka w Londynie , przyjaźni się z Olivią ,  myśli , że może mieć wszystko , ma najlepszego chłopaka w szkole , dużo kasy . Jej największym wrogiem jest Ola , jest osobą , która nie lubi sprzeciwów . 

Olivia Lee - 17 lat , mieszka w Londynie , przyjaźni się z Nathalie , żyje raczej w jej cieniu w tym duecie to raczej Nathalie rządzi . Lubi Olę , ale nie może tego pokazać przed Nathalie , czasem ma dość swojej przyjaciółki , jest bogata . 

David Miller - 17 lat , chodzi z Nathalie ale ma jej dość , bardzo podoba mu się Ola , ma do niej pełne zaufanie , straszny przystojniak , przyjaźni się z Rickiem , ale także z Olą i Mag . Jest otwarty , ale gdy dziewczyna mu się podoba staje się nieśmiały , jest miły ale do czasu . Gra na gitarze i jeździ na desce . Najpopularniejszy chłopak w szkole , nie lubi przepychu woli swoją paczkę . 

Rick Clarke - 17 lat , najlepszy przyjaciel Davida , przyjaźni się także z Olą i Mag . Jest otarty i lubi flirtować z dziewczynami , podoba mu się Maggie , stara się nie zwracać uwagi na Olivie która próbuje go poderwać . Jeździ na desce . Najpopularniejszy chłopak w szkole , ale nie jest zapatrzony w siebie , nie lubi dziewczyn zadufanych w sobie .

Maggie Adams - 17 lat , miła , radosna i sympatyczna dziewczyna , chodź gdy ktoś ją wkurzy potrafi nieźle nagadać . Mieszka w Londynie wraz z rodzicami . Mimo , że jest miła i otwarta nie ma przyjaciół . Jej przyjaciółką stanie się Ola .


Amy Anderson - 18 lat , miła radosna , ale także wredna . Nie lubi głupich tekstów na podryw . Mieszka w Londynie . Pracuje w kawiarni i studiuje , jest otwarta na nowe znajomości . Zaprzyjaźni się z Olą .


Steven Digger - 40 lat , narzeczony mamy Oli . Jest odpowiedzialny , ale także zwariowany i wyluzowany . Mieszka w Los Angeles . Jest producentem muzycznym . Bardzo lubi Olę i traktuje ją jak własną córkę .


Jacob Collins - 20 lat , wesoły , spontaniczny i pełen pomysłów chłopak . Jest menadżerem Oli , która bardzo mu się podoba . Mieszka w Los Angeles . Uwielbia spontaniczne , pyskate , ale mądre i zabawne dziewczyny .  


Mike Evans - 20 lat , spontaniczny , zabawny , otwarty , lecz gdy podoba mu się dziewczyna robi się nieśmiały . Przyjaźni się z Olą oraz resztą chłopaków ,dla przyjaciół , jest w stanie zrobić wszystko . Jest gitarzystą Oli . Kocha ją jak siostrę .
Robert Wasley - (3 tyg. w tym czasie pojawia się w opowiadaniu) Słodki, mały i uroczy chłopczyk, młodszy brat Oli. 

2 komentarze: